Naprawa Baterii HV.

Serwis Baterii HV

Serwis Baterii HV. Baterie HV – czyli Baterie Wysokiego Napięcia, zastępują w samochodzie elektrycznym zbiornik paliwa. Ze względu na to, że ten „zbiornik paliwa” obliczony na około 15 lat używania/ładowania czyli ponad 250 tyś km przebiegu. To dzięki niej jeśeśmy w stanie pokonać 100km za 5 – 6PLN. Dlatego własnie Bateria HV stanowi znaczną część wartości auta elektrycznego.

Istnieje szereg reguł, których należy przestrzegać aby jak najdłużej cieszyć się pełną mocą i jak największym zasięgiem samochodu elektrycznego. Niestety większość użytkowników a także importerów aut elektrycznych, nie zna tych zasad. Z tego powodu wiele samochodów elektrycznych po sprowadzeniu do Europy, nie wyjechało nawet z portu.
O tym jak dbać o Baterie Wysokiego Napięcia w samochodzie elektrycznym, przeczytaj na naszym BLOGU

Serwis samochodów elektrycznych ELECTRO AutoBodo wyspecjalizował się w Serwisowaniu i Naprawie Baterii Wysokiego Napięcia, samochodów elektrycznych i hybrydowych. Naprawa Baterii Hybrydowych – Wysokiego Napięcia to, przede wszystkim diagnostyka komputerowa, następnie pomiary izolatorów.

Serwis Baterii HV to m.in

  • pomiary izolatorów baterii HV.
  • wymiana uszkodzonych cel.
  • regeneracja rozładowanych cel, poniżej 2.7V .
  • pełna diagnostyka komputerowa Baterii HV.
  • kasowanie błedów BPCM.
  • raport ze stanu i historii Baterii Trakcyjnej, otrzyma każdy, kto zdecyduję się wykonać przegląd przedzakupowy samochodu elektrycznego
Jeśli Twój samochód posiada napęd Hybrydowy i wyskoczył Ci błąd Check Hybrid System. Nie martw się i przeczytaj więcej o serwisie samochodów hybrydowych Serwis Pojazdów Elektrycznych. Akumulatory do samochodów hybrydowych to nasza specjalność 

Odwiedź nasze profile społecznościowe: