HybrydoweSerwis

Pełny pogwarancyjny serwis Toyota Hybrid

Check Hybrid System
Toyota C-HR Hybrid

Check Hybrid System

Check Hybrid System, to błąd wskazujący najczęściej na zużycie baterii trakcyjnej (baterii HV)Twojego samochodu Hybrydowego. Nie martw się, nie jesteś już tylko skazany na bardzo drogie autoryzowane serwisy Toyoty. Przyjedź do nas. Przeprowadzimy pełną diagnostykę komputerową Twojego Samochodu Hybrydowego. Po tym określimy zakres naprawy ukadu hybrydowego. Check Hybrid nie zawsze musi oznaczać konieczność zakupu nowej baterii Hybrydowej. Okazuje się, że bardzo często wystarczy wymienić, jedynie kilka uszkodzonych cel aby bateria odzyskała prawie pełną sprawność. Podsumowując, koszt naprawy – regeneracji baterii HV samochodu Hybrydowego może się okazać nawet kilkukrotnie razy tańsze od wymiany całego akumulatora trakcyjnego w sewisie Toyota.

Pełny pogwarancyjny serwis Toyota i Lexus Hybrid

Pełny pogwarancyjny serwis Toyota i Lexus Hybrid. Innymi słowy od napraw zawieszenia i układu hamulcowego po silnik i baterię trakcyjną oraz wszystkie elementy układu hybrydowego. Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów Toyota Hybrid. Przede wszystkim zapewniamy diagnostykę komputerową profesjonalnym sprzętem oraz regeneracje i naprawe akumulatorów hybrydowych Toyota i Lexus. Oferujemy kompleksową obsługę aut flotowych i prywatnych. Współpracujemy również z warsztatami samochodowymi z całej Europy. Możliwość wysyłki samego akumuluatora do regenracji.

Baterie do aut hybrydowych

Baterie do aut hybrydowych naprawiamy na oryginalnych częściach zamiennych lub na życzenie klienta, dobrej jakości zamiennikach. Co za tym idzie udzielamy gwarancji na wykonane przez nas naprawy i części zamienne. Napędy elektryczne i hybrydowe to nasza specjalność. Nasz zespół składa się z mechaników, elektromechaników samochodowych, informatyków oraz elektroników pracujących z akumulatorami LiIion i LiPo od wielu lat. Dzięki temu, jako jedyny nieautoryzowany serwis oferujemy kompleksową obsługę samochodów hybrydowych. Jeśli nadal nie jesteś pewien czy jesteśmy najlepszym wyborem, przeczytaj o rozwiązanym przez nas problemie elektrycznych fiatów 500e

One thought on “Pełny pogwarancyjny serwis Toyota Hybrid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *