EVFiat 500eSerwis

Odbudowa akumulatora Fiata 500e.

Odbudowa akumulatora Li-Ion Fiata 500e

Odbudowa akumulatora Fiata 500e.

Odbudowa akumulatora Fiata 500e po nieudanej próbie naprawy zakończona sukcesem! Tym razem nie było łatwo. Baterie próbowano naprawić w domatorski sposób. Z powodu użycia nieodpowiedniej ładowarki, spaloniu uległy elementy elektroniki baterii jak również nieodwracalnym uszkodzeniom uległo kilka cel akumulatora.

W akumulatorze wymieniliśmy uszkodzone cele, spalone balansery akumulatora oraz „główny komputer” baterii – BPCM. BPCM a właściwie VIN (numer identyfikacyjny pojazdu) i immobilizer, przypisany do tego sterownika sprawił najwiecej kłopotów ale i ten problem udało się nam obejść! Dzięki temu, regeneracja baterii Fiata 500e w Europie, nie jest żadnym problem.

Zapewniamy pełny serwis baterii Fiata 500e w Europie.

Odbudowywujemy akumulatory trakcyjne – wysokiego napięcia samochodów elektrycznych i hybrydowych po wszelkich uszkodzeniach w tym także po wypadkach. Oferujemy pełną diagnostykę komputerową przy użyciu oryginalnego sprzętu. Programujemy i aktualizujemy wszystkie sterowniki Fiata 500e. Dzięki temu z dumą informujemy, że Electro Auto Bodo Łódź zapewnia pełny serwis Fiata 500e w Europie.

Zobacz jak wyjąć baterie z Fiata 500e

One thought on “Odbudowa akumulatora Fiata 500e.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *